חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סגולת ה”בן איש חי” – קניית שופר!

סגולת הבן איש חי קניית שופר שופר, shofar, שופרות, shofarot, סוגי שופרות, ייצור שופרות, מפעל שופרות, חנות שופרות, מכירת שופרות, מעמד לשופר, סטנד שופר, שופר איל, שופר קודו, שופר ראם, שופר לא מעובד, אתר שופר
סגולת ה"בן איש חי" קניית שופר?

"אישה שלא מצליחה להביא ילדים - תקנה שופר"

שתף את הפוסט

לשופרות מהדרין יודאיקה מגיעים, אנשים מכל מקום, עם בעיה מוכרת והיא שלא זכו בפרי בטן וכסגולה ידועה מ”הבן איש חי” לרכוש שופר, וכן רווקים שרוצים להינשא, ומעוכבי שידוך, במהלך השנים לא זכינו למצוא את המקור המדויק לסגולה זו, עד ביקורו של האדמו”ר מפיטסבורג אשדוד שליט”א שהראה לנו במפורט את המקור אנחנו נצטט את לשונו של הבן איש חי בספר ” עוד יוסף חי” חלק כתר מלכות ( עמוד 10-11) אות קנט.

כמו כן, נביא סיפור ממקור ראשון שמתפרסם לראשונה אצלנו מבעלי ניסים שזכו לפרי בטן לאחר שנים רבות. 

וכן את צילום הסגולה מהספר וציטוט לשונו של ה”בן איש חי”. 

וכך כותב הבן איש חי “עוד יוסף חי” חלק כתר מלכות עמוד 10-11 אות קנ”ט: 

“סגולות למי שאשתו מפלת נפלים:

מי שאשתו מפלת נפלים וכו’ גם יהיו מזכים את הרבים בשופר דהיינו שיקנו שופר חשוב מכיסם ויתנו אותו לתוקע המוציא את הרבים ידי חובתם לתקוע בו בראש השנה בציבור, ואם לא אפשר לעשות דבר זה בעירם, ישלחו לעיר אחרת, כי רבים קהילות ישראל, כן ירבו וכן ירבו, בעירות ובכפרים, ויותר טוב שיתנו הבעל במתנה לאשתו, והיא תתנהו לתוקע ברשות בעלה לתקוע בו, תקיעה של מצווה בכל שנה ושנה” 

 

הרב אדיר עמרוצי בסגולות מדהימות בקשר לשופר שכדאי לכם להכיר: 

לאישה שאין לה ילדים או לאישה שהיא מפילה ח”ו. תקנה שופר ותיתן שישתמשו בו בבית הכנסת, ישנם סיפורים מדהימים, יש עדויות על הסגולה המדהימה הזאת “אישה שלא מצליחה להביא ילדים – תקנה שופר” מיועד לאישה שלא מצליחה להביא ילדים או מפילה ל”ע:

הרב אדיר עמרוצי בסגולה נפלאה ובעזרת ה’ יתברך יזכו לבנים זכרים תיעוד נס מבעל הנס בעצמו, תמונת המייל שנשלח בגלריית התמונות מעלה. 

 

(צילום: Shlomit Koslowe/shutterstock) 

מייל מרגש נשלח אלינו שמוכיח כמה הסגולה הזו עוצמתית, אנו מכירים את אישית את בעל הנס וכך הוא כותב ציטוט מהמייל שלו 25.9.2022  תיעוד נס מבעל הנס בעצמו, תמונת המייל שנשלח בגלריית התמונות. 

ישנה  סגולה להיפקד  מה”בן איש חי” רבנו יוסף חיים זכותו יגן עלינו : 

לקנות שופר ,הבעל יקנה אותו לאשתו שתקנה לבעל תוקע  מלפני ראש השנה. 

ההסבר לכך שאותיות השופר הם ארבע אותיות לאחר האותיות  עקרה, וכך זה פוקד עקרות.

אנו  עשינו זאת כדי להיפקד בזרע בר קיימא

בנוסף היה לנו מעשה מרגש עם השופר  בר”ה תשע”ו מעשה  שהיה כך היה:

אני הייתי בעל התוקע פעם ראשונה  שחיכיתי להיפקד. כאשר הגיע זמן התקיעות דמיושב ברכתי את ברכות השופר לא הצלחתי לתקוע לפני הציבור שחיכה בסבלנות.

במשך תפילת מוסף כשהתאמצתי  לתקוע נפצעתי בשפתי אמר לי הגבאי כנאמר במשנה באבות:”לפום צערא  אגרה ” והרך אותנו שנפקד השנה, וכן הוסיף ואמר שזה מזכיר הלכה בשולחן ערוך:”מלין בין קריאת התורה לתקיעות שופר” ההסבר לכך לחבר את בריתו של אברהם אבינו עם השופר שהוא עקידת יצחק וכן ניתן לתקוע בשופר עם השפתיים שמצצו  את דם המילה .

ואכן  באותה שנה זכינו לפרי – בטן בן זכר בריא ושלם לעבודתו יתברך.

“להשמיע בקול תודה ולספר כל נפלאותיך”.

ע”כ ציטוט מההודעה שנשלחה למערכת שופרות מהדרין יודאיקה. 

הרב ן ציון מוצפי שליט”א נשאל על ידי שואל בשו”ת בנושאי תקיעת שופר. 

 שאלתי היא: לגבי הסגולה שמובאת בבן איש חי להפקד בזרע קודש, שיקנו שופר ויתנו לתוקע המוציא את הרבים ידי חובה , האם לפי הסגולה השופר צריך לינתן כהשאלה או כמתנה ? תשובה: במתנה מועיל” ( דורש ציון )

אנו רואים בכך שליחות קודש לסייע ולעזור גם אם אינכם מנוסים בבחירת שופר לבעל תוקע אנו נסייע לכם לבחור את השופר הטוב ביותר שיתאים לכל תוקע כמובן שניתן לחבר אותנו עם התוקע ונתאים לו אישית את השופר.

נסיים בברכת הכהן הגדול בתפילתו ביום הכיפורים בקודש הקודשים: וכַךְ הָיְתָה תְּפִלָּתו שֶׁל כּהֵן גָּדול: יְהִי רָצון מִלְּפָנֶיךָ ה’ אֱלהֵינוּ וֵאלהֵי אֲבותֵינוּ שֶׁתְּהֵא שָׁנָה זוּ הַבָּאָה עָלֵינוּ וְעַל כָּל עַמְּךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל בְּכָל מָקום … שָׁנָה שֶׁלּא תַפִּיל אִשָּׁה פְּרִי בִטְנָהּ ..אמן. 

מאמרים נוספים

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חינם את מגזין שופרות מהדרין יודאיקה מאמרי התוכן במעגל השנה!

יש לכם התלבטות? צריכים עזרה מקצועית? אנחנו כאן לכל שאלה.