חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שאלות נפוצות

השאלות והתשובות הנפוצות ביותר

האם תוקעים בשופר בערב ראש השנה?

בשונה מכל חודש אלול שבמהלכו תוקעים בשופר – בערב ראש השנה אין תוקעים, כדי להפסיק בין תקיעות של רשות (בחודש אלול) – לתקיעות החובה (בראש השנה). מכל מקום, מותר לבעל התוקע להתאמן בתקיעות.

האם מותר לשטוף שופר?

הלחות מזיקה לשופר, ולכן אם אין הכרח אין לשטוף את השופר, במידה ויש הכרח כזה או אחר, או לנוהגים לטבול את השופר, יש לייבשו בשמש בצורה מלאה, בכדי שמרקם השופר האורגני לא יתקלקל מהרטיבות. במידה ויש ריח לא נעים מהשופר, קיימים פתרונות מתאדים ומתכלים שלא משאירים עקבות לחות בשופר. 

מי אתם? וכמה שנים אתם עוסקים בתחום?

שופרות מהדרין יודאיקה הינה חנות בוטיק לשופרות ויודאיקה המספקת מ 2009 את המוצרים והשירות הטובים ביותר ללקוחותיה, תודה על הזכות לתת לכם שירות.
על החזון שלנו ואודותינו תוכלו לקרוא כאן. 

איזה סוגי תקיעות שופר יש?

בסך הכול קיום המצווה מתקיים בשמיעת 30 קולות (18 תקיעות, 6 שברים, 6 תרועות). קולות אלו נשמעים באחד משלושת הרצפים הבאים: סדר תשר”ת (במקורות קדמוניים קשר”ק) – תקיעה, אחר כך שברים, אחר כך תרועה ואחר כך תקיעה. סדר תש”ת (במקורות קדמוניים קש”ק) – תקיעה, אחר כך שברים ואחר כך תקיעה.
על סגנונות התקיעה השונים כנסו לפרויקט התיעודי שלנו 

איך לנקות שופר?

מתוך ניסיון של שנים רבות  “בעיקרון אין צורך לנקות שופר אם הוא עומד במקום שמור. אבל במידה ובעל תוקע רוצה לנקות שופר רצוי לשטוף אותו מבפנים עם אלכוהול 70% במידה ואין בזמינות אז הכי קרוב זה ערק או חומץ. בשום פנים ואופן לא מים. כדאי לשים לב שאם יש לכלוך הרי שהוא נמצא בפיית השופר ולכן כדאי לקחת מנקה שופרות ייעודי לטבול בחומר האלכוהולי שבחרתם או בחומץ ולנקות סביב”. 

איזה תקיעות תוקעים בסליחות?

 יש נוהגים לתקוע תשר”ת ,תש”ת ,תר”ת, בעת אמירת י”ג מדות שבסליחות. ואם זה גורם לגזל שינה יש להימנע מלתקוע. וכן הנוהגים לתקוע אחר חצי קדיש שבסיום הסליחות, אם זה מפריע לשכנים, יימנעו מזה.

מתי נהגו לתקוע בשופר?

יש מצווה לתקוע בשופר בראש השנה, ביום הכיפורים של שנת היובל (לשחרור עבדים), בתעניות ובשעת צרה. נהגו לתקוע במוצאי יו”כ, ובסיום שחרית בימי אלול. הספרדים נהגו לתקוע בסליחות בשעת אמירת י”ג מידות ובקדיש תתקבל שאחריהן. אין תוקעים בערב ראש השנה.

האם מותר לתקוע סתם בראש השנה?

בראש השנה אין לתקוע שלא לצורך מצווה (ראה רמ”א סימן תקצו, ומשנה ברורה סק”ג), אולם ביום חול אין איסור לתקוע שלא לצורך מצווה (ראה מקור חיים סימן כא סוף סעיף א).

מתי תוקעים בשופר ביום הכיפורים?

מתי תוקעים בשופר ביום כיפור?
מתי תוקעים בשופר ביום כיפור? תקיעת השופר היא חלק מ’תפילת נעילה’ – התפילה האחרונה של יום כיפור. בעיני רבים מסמלת התקיעה בשופר אות לסיום הצום ולכן עושים אותה עם צאת הצום, בצאת הכוכבים של 

האם השופרות שלכם תחת פיקוח כשרות? מה ההבדל בין שופר כשר לשופר לא כשר?

השופרות שלנו מסומנים עם תו כשרות של הבד”ץ העדה החרדית / הרב לנדא / בד”ץ יורה דעה של הרב מחפוד, הסיבות לכשרות הן ופורטו במאמר שלנו מדוע השופר צריך כשרות, הכשרות מעידה על כך שהשופר הוא שופר של איל, והוא ללא חורים סדקים ופגמים שמעכבים למצוות תקיעת שופר, וכן הדבקות של חומרים שאינם חומר אינטגרלי של קרן השופר, אלו דברים שלא ניתן לראותם בצורה שטחית וההשגחה פותרת את הנושא, ומאפשרת לכם לתקוע בשופר בבטחה ללא כל חשש או צל של ספק או פקפוק הלכתי. 

מהם הקטגוריות המובילות בשופרות מהדרין יודאיקה?

הקטגוריות המובילות בשופרות מהדרין יודאיקה, הן קטגוריות שופרות איל, ושופרות קודו, וכל המוצרים אצלנו שמיוצרים באופן ייעודי לשימור השופרות, ערכות תחזוקת שופר מוצר ראשון מסוגו בעולם, ונרתיקי שופר ייעודיים לשופר. 

האם תוקעים בשופר בשבת?

מצוות תקיעת שופר היא מצווה מהתורה לתקוע ביום ראש השנה. מדאורייתא החיוב לתקוע עומד במקומו אף כשראש השנה חל בשבת, מאחר שאין בתקיעת שופר איסור מלאכה. אך חז”ל אסרו לתקוע בשופר בשבת משום ‘גזירה דרבה’ שחששו שמא בטעות יהיו אנשים שיטלטלו בשבת את השופר ארבע אמות ברשות הרבים, על מנת ללכת לחכם שילמד כיצד לתקוע בשופר. 

איך אני יכול לבחור שופר מהודר? איך לבחור שופר מתאים לי?

כדי לבחור שופר מהודר, שופר איל הוא המהודר ביותר, כנסו לקטגוריית שופרות איל, ובחרו את המידה הרצויה לך מבחינת אורך, המידה היא גודל השופר, לגבי ההתאמה או שמיעת השופר ספציפי ניתן לשלוח הודעה באתר ולקבל את הסאונד והמראה של השופר, אין הבדל הלכתי בין שופר כהה לבהיר, אך גם זה ניתן לבחירה כמו כן רמת הליטוש ורמת המראה הטבעי של השופר ניתן לבחירה, לאחר מכן רוכשים את השופר אונליין ומקבלים אתה שופר עד פתח הבית, ארוז בצורה בטוחה ושמורה. 

הנציג שלכם יכול לחזור אלי טלפונית לבחירת שופר פרטנית?

בוודאי, זה חלק מהשירות שאנו מספקים ללקוחות התאמת שופר ייעודית, המתבצעת באמצעות תמונות/וידאו/קובץ שמע סאונד של השופר, ועוד כלים טכנולוגיים שמקלים על הרכישה Online , ניתן לשלוח הודעת Whats App ולקבל מענה אישי. 

האם אתם מוכרים עוד מוצרי יודאיקה חוץ משופרות?

כן, אנחנו מוכרים עוד מוצרי יודאיקה, לכל שבת מועד וחג, החזון שלנו הוא לחבר רוח וגשם עליו ניתן לקרוא באתר. 

שופרות מהדרין יודאיקה הוקמה כחנות בוטיק להתאמת שופרות בייצור מיוחד לבעלי תקיעה עם פיקוח מיוחד על תקינות כשרות השופרות למצוות תקיעת שופר,  לאחר בקשות חוזרות ונשנות מצד לקוחותינו, ושביעות הרצון חוצת המגזרים ויבשות, הוחלט להרחיב את פעילות החברה לשאר ענפי היודאיקה האומנותית דוגמת השופר שאר המוצרים המיוצרים באומנות עבודת יד, עם בקרת איכות בלתי מתפשרת, בכדי לתת מענה לכל דורש בשאר ענפי היהדות בתחום תשמישי הקדושה, והיודאיקה האומנותית. 


כמו כן בבלוג שופרות מהדרין יודאיקה, מתעדכנים מאמרי תוכן במעגל השנה לכל חג ומועד, כך שלכל חג יש מאמרי עומק במגזין דיגיטלי ומנגד את כלל המוצרים שניתן לרכוש לכל חג ומועד הבא עלינו לטובה, בחנות הדיגיטלית שלנו אונליין, בזה מתקיים מאמר חז”ל “גדול תלמוד שמביא לידי מעשה” (קידושין מ:) בצורה הטובה ביותר, הלכה ולמעשה, חזון החברה לחבר את עולם הרוח לעולם המעשה, את היופי והאומנות האמורפית לחומר הטבעי הפשוט ביותר בעולמינו, קול השופר הוא רוחני שנפסקה ההלכה ש “אין בהם מעילה” (פסחים כ”ו:) אך קרן השופר המהודרת ביותר היא פשוטה ומקרן בהמה טבעית ומגושמת, החיבור הפרדוקסלי העמוק הזה הוא תמצית המהות שופרות מהדרין יודאיקה, חיבור בין רוח לגשם עם הניגודיות הגבוהה ביותר עם החיבור העמוק ביותר, בבחינת “סולם מוצב ארצה – בארציות החומר של קרן האיל –  “וראשו מגיע השמימה” רוחניותו קול שופר פשוט שעולה על לשמי מרומים, ומסוגל לעורר רחמי שמים, שרק “מלאכי אלוהים עולים ויורדים בו”. ( בראשית כ”ח י”ב) 

אך המומחיות שלנו  והאהבה שלנו היא עדיין שופרות, זו הסיבה שהעסק קרוי ” שופרות מהדרין יודאיקה”. 

למה שופר צריך כשרות?

השופרות שלנו מסומנים עם תו כשרות של הבד”ץ העדה החרדית / הרב לנדא / בד”ץ יורה דעה של הרב מחפוד, הסיבות לכשרות הן ופורטו במאמר שלנו מדוע השופר צריך כשרות, הכשרות מעידה על כך שהשופר הוא שופר של איל, והוא ללא חורים סדקים ופגמים שמעכבים למצוות תקיעת שופר, וכן הדבקות של חומרים שאינם חומר אינטגרלי של קרן השופר, אלו דברים שלא ניתן לראותם בצורה שטחית וההשגחה פותרת את הנושא, ומאפשרת לכם לתקוע בשופר בבטחה ללא כל חשש או צל של ספק או פקפוק הלכתי. 

איפה אוכל לקבל עוד מידע לבחירת שופר עצמאית באתר?

באתר יש מדריך מפורט לבחירת שופר, שמפרט את הפרמטרים שתתמקדו בהם בכדי לבחור את השופר הרצוי, באתר יש מאמרים רבים ומגוונים, שיסבירו לכם בפירוט איך לבחור שופר – המדריך לבחירת שופר  כמובן שאנחנו זמינים לכל שאלה ונסייע לכם בבחירת השופר הרצוי לכם או כל מוצר אחר שתרצו לרכוש באתר. 

תוך כמה זמן לאחר רכישה באתר אקבל את המוצר?

בארץ תוך 3 ימים  תקבלו את השופר ולפעמים אפילו באותו יום שתבצעו הזמנה, בחו”ל הגעת המוצר בין 3 ימי עסקים ועד 7 ימי עסקים השופר יהיה אצלכם, זה תקף למוצרי המלאי שלנו, מוצרים שאינם במלאי תקבלו הודעה ועד 14 ימי עסקים המוצר יהיה אצלכם, רוב המוצרים קיימים במלאי למעט מה שצוין שהוא בייצור אישי כדוגמת שופרות מעוטרי כסף או מוצרי אומנות אחרים. 

מה ההבדל בין שופר טבעי למעובד? והאם יש הבדל בצבעי השופר בין בהיר לכהה?

שופר טבעי הוא שופר שלא עבר עיקום בחום, או יישור בחום, על תהליך הייצור תוכלו לקרוא בעמוד המאמרים באתר, אין הבדל בין שופר כהה לבהיר יש כאלה שמעדיפים את הכהה יותר, ויש את הבהיר מדובר על טעם אישי ולא על ענין הלכתי או עקרוני, כמובן מהצד שלנו אין כל הבדל ומדובר בסוגי אילים שהקרניים שלהם בצבעים שונים. 

מה האחריות על המוצרים שלכם?

על כל מוצר שיוצא מתחת ידינו יש אחריות מלאה של 100% באיכות ובכשרות, האחריות היא אחריות של שופרות מהדרין יודאיקה, ולפיכך בכל רכישה אנחנו מתחייבים לשופר כשר למהדרין, בכל בעיה אנחנו מתחייבים להחליף את המוצר במוצר תקין גם אם מדובר בשופר שעליו תו כשרות מחמיר של שופרות הבד”ץ או שופרות הרב לנדא, האחריות היא שלנו ותקבלו שופר חדש מהודר לשביעות רצונכם ללא כל שאלות. 

איך מתחזקים את השופר לאורך זמן? איך לטפל בשופר כדי שישמש אותי לאורך זמן?

שימו לב לכללי האצבע לתחזוקת השופר בכדי שתהנו מקולו של השופר לאורך שנים,
1. אחסון במקום מאוורר ונושם.
2. אין לשטוף בשום נוזל למעט אלכוהול 70% במידת ההכרח בלבד.
3. ניקיון תעלה רק במנקה ייעודי ולא במנקה שעלול לסתום את תעלת השופר.
4. רצוי לחטא באלכוהול 70% לפני ואחרי התקיעות.
5. למניעת ריח לא נעים מהשופר יש להשתמש רק בחומרים טבעיים מתאדים, ומתכלים.

לפירוט איך מתחזקים שופר? 

האם תוכלו להדריך אותי גם לתקוע בשופר?

כן, תוכלו להגיע אלינו לחנות וכחלק מהרכישה תקבלו הדרכה חינם, כיצד לתקוע בשופר בצורה קלה פשוטה ומקצועית, בעמוד ההדרכות שלנו יש אלפי מילים בנושא פרקטיקה למומחיות בתקיעת שופר, הדרכות חינם להורדה, וספרים מלאים על הלכות תקיעת שופר, וכל זה ללא עלות כמובן. 

האם תוכלו להגיע אלינו להדרכות, הרצאות, סדנת שופר ?

כן, צוות שופרות מהדרין יודאיקה, הדרכות והרצאות וסדנאות, יגיע אליכם להדרכה והרצאה על עולם השופרות, על תהליך הייצור, או כל נושא אחר שתתעניינו בו, מדובר על צוות מרצים מקצועי שיודע להעביר את החומר בצורה קולחת ומרתקת, באמצעות מצגות ומוצגים, קיימת אופציה להזמנת סדנת ייצור שופר אצלכם, בו תצאו מעבר לחומר התיאורטי עם שופר תוצרת עצמית שלכם, הסדנה מותאמת לילדים או מבוגרים, וניתן להזמין אותה כסיור במפעל השופרות עצמו, מדובר על פעילות חינוכית מרתקת לקיץ לכל חפץ. 

האם יש אפשרות להגיע אליכם לסיור במפעל?

כן, צוות שופרות מהדרין יודאיקה, הדרכות והרצאות וסדנאות, יגיע אליכם להדרכה והרצאה על עולם השופרות, על תהליך הייצור, או כל נושא אחר שתתעניינו בו, מדובר על צוות מרצים מקצועי שיודע להעביר את החומר בצורה קולחת ומרתקת, באמצעות מצגות ומוצגים, קיימת אופציה להזמנת סדנת ייצור שופר אצלכם, בו תצאו מעבר לחומר התיאורטי עם שופר תוצרת עצמית שלכם, הסדנה מותאמת לילדים או מבוגרים, וניתן להזמין אותה כסיור במפעל השופרות עצמו, מדובר על פעילות חינוכית מרתקת לקיץ לכל חפץ. 

האם יש אפשרות להזמין סדנת הכנת שופר אצלכם?

כן, צוות שופרות מהדרין יודאיקה, הדרכות והרצאות וסדנאות, יגיע אליכם להדרכה והרצאה על עולם השופרות, על תהליך הייצור, או כל נושא אחר שתתעניינו בו, מדובר על צוות מרצים מקצועי שיודע להעביר את החומר בצורה קולחת ומרתקת, באמצעות מצגות ומוצגים, קיימת אופציה להזמנת סדנת ייצור שופר אצלכם, בו תצאו מעבר לחומר התיאורטי עם שופר תוצרת עצמית שלכם, הסדנה מותאמת לילדים או מבוגרים, וניתן להזמין אותה כסיור במפעל השופרות עצמו, מדובר על פעילות חינוכית מרתקת לקיץ לכל חפץ. 

איך מנקים את השופר? ומונעים ריחות לא נעימים? איך אני יכול לשמור על שופר כדי שימשיך להפיק צלילים נקיים?

שימו לב לכללי האצבע לתחזוקת השופר בכדי שתהנו מקולו של השופר לאורך שנים,
1. אחסון במקום מאוורר ונושם.
2. אין לשטוף בשום נוזל למעט אלכוהול 70% במידת ההכרח בלבד.
3. ניקיון תעלה רק במנקה ייעודי ולא במנקה שעלול לסתום את תעלת השופר.
4. רצוי לחטא באלכוהול 70% לפני ואחרי התקיעות.
5. למניעת ריח לא נעים מהשופר יש להשתמש רק בחומרים טבעיים מתאדים, ומתכלים.
לפירוט איך מתחזקים שופר? 
6. למניעת ריח לא נעים ספריי מנטרל ריח שופר הוא המוצר המושלם למניעת ונטרול ריח לא נעים שעשוי להיות מהשופר. 

מה השימושים בשופר בהיסטוריה היהודית, ומה השימוש הנפוץ בשופר?

אף שכיום שימושו הכמעט בלעדי של השופר הוא למצוות תקיעת שופר בראש השנה, במקרא וביהדות היו לתקיעת השופר שמושים רבים:

תקיעה להקהלת העם, לעוררם למלחמה ולהחרדת האויב.
מצוות תקיעת השופר בשנת היובל.
תקיעה בתענית ציבור או בעצירת גשמים, לעורר את לב העם לתשובה.
תקיעה בעת הכרזת הודעות לציבור, כהטלת חרם ונידוי, לווית המת, קידוש החודש, או כאשר רצו חכמים להודיע שאסרו או התירו דבר מסוים.
שש תקיעות בערב שבת, בהן הכריזו על כניסת השבת ותחילת זמן איסור המלאכה, בזמן בית שני.
תקיעה בשופר נעשתה גם בעת הכתרת מלכים. כמש מלכים א פרק א פס’ לט: וַיִּקַּח צָדוֹק הַכֹּהֵן אֶת קֶרֶן הַשֶּׁמֶן מִן הָאֹהֶל, וַיִּמְשַׁח אֶת שְׁלֹמֹה, וַיִּתְקְעוּ בַּשּׁוֹפָר וַיֹּאמְרוּ כָּל הָעָם: יְחִי הַמֶּלֶךְ שְׁלֹמֹה”

אני רוצה שופר לאירוע חתונה חינה בת מצווה האם אתם מספקים שירות כזה?

גם את השופר ניתן לרכוש דרכינו וגם את השירות של תקיעות השופר המרגשות על ידי אנשי מקצוע שיגיעו אליכם לרגש ולהתרגש איתכם באירוע שלכם.
לאירוע שמח במיוחד תקבלו גם מתופף עם תוף להעצמת השמחה באירוע שלכם.

ניתן להשאיר את השופר כמזכרת מהאירוע לחתן הבר מצווה או לבעל האירוע…
להזמנת שירות שופרות לאירועים 

מהם השימושים השונים לשופר וכיצד אני יכול להשתמש בו להנאתי וגם לתפילה?

בחודש אלול בסליחות או לאחר התפילה, וכמובן למצוות תקיעת שופר שהיא מהות החג בראש השנה שקרוי יום תרועה, או חג השופרות, ניתן לתקוע בשופר במהלך השנה להתעוררות הנפש, בכל הזדמנות אין מניעה לתקיעה סתמית או אימון למומחיות בתקיעת השופר במהלך השנה. 

איזו חשיבות יש לצורת השופר ביצירת הצליל?

השופר מושפע מההנדסה שלו, שופר ענק יפיק צליל שונה משופר קטן, שכן תיבת התהודה, משנה את הצליל וכן דופן השופר שמחזיר את הקול ומפיק אותו לעולם, ניתן לקרוא לעומק על הפיזיקה של השופר במאמר ארוך ומפורט באתר. 

ימה סגנון תקיעת השופר הרצוי?

קיימים מנהגים שונים, בפרויקט יחיד מסוגו בעולם, אנו תיעדנו ומתעדים את סוגי תקיעות השופר לכל המנהגים הקהילות השיטות והנוסחים, ניתן לצפות וללמוד את כל סוגי תקיעות השופר בערוץ התיעודי שלנו שופרות מהדרין יודאיקה – תיעודי. 

האם תוכלו להתאים לי שופר ללא הגעה למקום?

בוודאי, זה חלק מהשירות שאנו מספקים ללקוחות התאמת שופר ייעודית, המתבצעת באמצעות תמונות/וידאו/קובץ שמע סאונד של השופר, ועוד כלים טכנולוגיים שמקלים על הרכישה Online , ניתן לשלוח הודעת Whats App ולקבל מענה אישי. 

האם יש לכם חנות פיזית שאפשר להגיע לבחור הואם יש מישהו במקום שיעזור לי?

כן, בוודאי, החנות שלנו נגישה באיזור המרכז עם אקוסטיקה מותאמת לחנות שופרות, בה ניתן לבחור שופרות ללא הפרעה לסביבה, מיזוג אוויר, וחניה עלינו, מה שנותר לכם זה רק להגיע הכתובת שלנו היא הרב יעקב לנדא 9 בני ברק נשמח לראות אתכם 🙂 

יש חניה במקום?

כן, יש חניה מסודרת במקום. 

יש לכם סניפים בארץ / בעולם?

בינתיים לא, אולי יהיו לנו בעתיד, במידה ויהיו לנו נקודות מכירה נוספות בארץ או בעולם, תצא על כך הודעה מסודרת. 

איפה אפשר לראות המלצות עליכם?

ניתן להכנס לעמוד שופרות מהדרין יודאיקה ב google ולראות חלק ממהמלצות עלינו, כמו כן באתר ניתן לראות בעמוד ביקורות והמלצות ניתן לראות עוד כמה ביקורות והמלצות של לקוחות שופרות מהדרין יודאיקה. 

הן לשפץ שופר שנפגם?

שופר שנפגם ניתן לשפץ, במידה ומדובר בשיפוץ קל וכן שיפוץ שלא דורש מעבר על כללי ההלכה, דוגמת שופר שהפיה שלו נפגמה ויש ללטשה או פיה שבורה או סדוקה, במידה ויש חור או סדק בשופר המעכב את התקיעה אנחנו לא לוקחים אחריות על תיקונו וכן לא מתקנים מחשש שהוא ייטמע בשוק השופרות ויבואו לתקוע בו בראש השנה. 

מה הבלאי של השופר מבחינת לוח זמנים?

שופר הוא מוצר כמעט ללא בלאי, החומר ממנו עשוי השופר “קראטין” הוא מהחומר ממנו עשויות הציפורניים שלנו, כמובן שיש לתחזק את השופר למנוע כניסת תולעים ומזיקים אחרים ששורצים בשופר, וכן לשמור את פית השופר מחוטאת מכיוון שהאוכל ופה של התוקע יכול לזהם ולגרום לשופר לבלאי, עם תחזוקת שופר תקינה, השופרות שלנו הן מוצר שיכול להחזיק ללא מגבלת זמן, קיימים שופרות בני מאות שנים שלא נס קולם והם תוקעים כמו ביום הייצור שלהם, איכות השופר קובעת מהותית את הזמן הזה, זו הסיבה שאנחנו משקיעים באיכות חומרי הגלם ובייצור שופרות איכותי ביותר בשופרות מהדרין יודאיקה 

עשיתי הזמנה באתר היכן ניתן לעקוב או לקבל מידע עליה?

מעבר למערכת ההזמנות ששולחת לכם בצורה אוטמטית זמני מעקב של המשלוחים, תוכלו תמיד לשלוח מייל ל office@shofarotmehadrin.co.il עם מספר הזמנה ולקבל מידע על ההזמנה שלכם, או הודעת Whats App ולקבל מענה מידי. 

איפה אפשר לקרוא את מאמרי התוכן של המגזין? והאם זה בעלות?

מאמרי התוכן של מגזין שופרות מהדרין יודאיקה – מאמרי תוכן במעגל השנה מתעדכנים בעמוד המאמרים שלנו באתר, המגזין הוא חינם וניתן להירשם ולקבל את המאמרים המתעדכנים אליכם למייל ללא עלות. 

האם יש לכם שירות הדרכה פרטית למתחילים?

כן, קיימים אצלנו הדרכות שונות פרטניות המבוצעות על ידי אנשי מקצוע וותיקים ובעלי תקיעה שמלווים תלמידים למומחיות בתקיעת שופר, אנחנו מכירים אותם וממליצים עליהם. 

והאם ניתן לרכוש אצלכם את הקורס הדיגיטלי להדרכה?

הקורס הדיגיטלי למומחיות בתקיעת שופר עדיין בעבודה, לאור הביקוש יצרנו קורס עם פרקי הדרכה מעשיים, והוא יעלה לאתר בהמשך, תצא על כך הודעה. 

האם אתם שולחים לחו''ל, ומתי השופר יגיע אליי?

כן, אנחנו שולחים לכל העולם שופרות, הביקוש לשופרות האיכות שלנו לא מסתיים בארץ הקודש, זו הסיבה שיצרנו את הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו שמאפשרת גם לכם בחו”ל לקבל את שופרות או מוצרי היודאיקה האיכותיים ביותר שלנו, בחו”ל הגעת המוצר בין 3 ימי עסקים ועד 7 ימי עסקים השופר יהיה אצלכם, זה תקף למוצרי המלאי שלנו, מוצרים שאינם במלאי תקבלו הודעה ועד 14 ימי עסקים המוצר יהיה אצלכם, רוב המוצרים קיימים במלאי למעט מה שצוין שהוא בייצור אישי כדוגמת שופרות מעוטרי כסף או מוצרי אומנות אחרים. 

אילו סוגי שופרות קיימים ומהן ההבדלים ביניהם?

האם קיימים מוצרים חדשים או עומדים להגיע למלאי בקרוב ומתי יהיו זמינים לרכישה?

ניתן לקבל עידכונים על מוצרים חדשים ברישום לניוזלטר שלנו, תקבלו חינם מאמרי תוכן במעגל השנה, ועדכון על מבצעים חמים, ומוצרים חדשים האחרונים והמשוכללים ביותר בשוק השופרות והיודאיקה. 

איפה אפשר להתעדכן על מבצעים בחנות ?

ניתן לקבל עידכונים על מוצרים חדשים ברישום לניוזלטר שלנו, תקבלו חינם מאמרי תוכן במעגל השנה, ועדכון על מבצעים חמים, ומוצרים חדשים האחרונים והמשוכללים ביותר בשוק השופרות והיודאיקה, תוכלו לעקוב אחרינו גם ברשתות החברתיות ולקבל עדכונים. 

מהן ההנחות והמבצעים הזמינים כרגע וכיצד ניתן להנות מהם?

מדובר על מבצעים משתנים ממועד למועד, כעת יש לנו את מבצע קנה קבל, לכל לקוח ברכישת שופר Online מעל 500 ש”ח תקבלו תיק יוקרתי דמוי עור לשופר, בכל רכישה מעל 300 ש”ח Online תקבלו מעמד לשופר ללא עלות, אין כפל מבצעים. 

כיצד ניתן ליצור קשר עם החנות ולקבל עזרה ותמיכה טכנית במקרה של בעיה או שאלה?

אפשרויות יצירת הקשר איתנו רבות ומגוונות, ניתן להיכנס לעמוד צור קשר וליצור איתנו בכל האמצעים הזמינים, טלפונית, ובהודעות. 

אילו שיטות תשלום זמינות ואילו הן הטובות ביותר לקונים?

ניתן לשלם באתר בכרטיס אשראי מאובטח באבטחת SSL אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי או ב PAY PAL בחנות עצמה ניתן לרכוש גם באשראי אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי, וגם במזומן.